Misja - Marta Chowaniec Biuro Podatkowe

tel. 33 844 53 07
32-600 Oświęcim  ul. Krzywa 2F
Przejdź do treści
"Księgowość jest naszą pasją..
„ A my z największym zaangażowaniem i profesjonalizmem budujemy naszą markę, aby zaufali nam najlepsi.

Dla nas księgowy to przede wszystkim partner w biznesie, doradca, wdrożeniowiec, a przy tym mediator i psycholog to osoba, która posiada wiedzę nie tylko z zakresu księgowości i podatków, ale także z zakresu zarządzania.

Stworzyliśmy zespół profesjonalistów dedykowany współpracy z Klientami w dziedzinie prowadzenia ksiąg rachunkowych, ewidencji podatkowych, zarządzania dokumentacją płacowo-kadrową oraz spełnienia wszelkich wymogów raportowych i sprawozdawczych nałożonych przepisami prawa podatkowego i innymi przepisami.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, rozpoznajemy specyfikę funkcjonowania jego firmy, jego potrzeby i wymagania.

Zależy nam, aby każdy klient czuł się u nas wyjątkowo.

Chcemy, aby przedsiębiorca mógł skupić się na rozwijaniu swojego biznesu i powierzył sprawy związane z podatkami profesjonali stom.

Bo Każdy z naszych Klientów jest dla nas najważniejszy, Każdy z nich jest dla nas partnerem biznesowym. Dlatego też do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a nasza współpraca oparta jest przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu.

MISJA
Naszą Misją jest świadczenie kompleksowych i profesjonalnych usług księgowo-kadrowych, stawiamy na ciągły rozwój systematycznie
poszerzamy naszą wiedzę merytoryczną i praktyczną.

Stawiamy na wiedzę, innowacyjność, bezpieczeństwo oraz pełną satysfakcję Klientów.

Jesteśmy nowoczesnym, otwartym, rzetelnym, mocno nastawionym na relację z klientem biurem podatkowym
Naszym celem jest stworzenie silnej pozycji na rynku, a to poprzez zapewnienie wysokiej jakości usług, a to dzięki zespołowi kompetentnych
wykształconych księgowych.

I co najważniejsze w naszym postępowaniu zawsze kierujemy się przestrzeganiem prawa i zasadami etyki zawodowej .

Chcesz otworzyć własną działalność, jednak nie wiesz od czego powinieneś zacząć ? A może już jesteś dumnym przedsiębiorcą, który tonie w stosach papierów, deklaracji podatkowych, a mnogość przepisów i częste ich zmiany spędzają Ci sen z powiek?

Wróć do spisu treści